ROZPIS ÚNOR 8. TŘÍDA (2002)
 
             
  Datum Posilovna I.Led 7 třída šk. 8 třída šk.
  1 PO     8:00 - 9:20  
  2 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  3 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  4 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  5     8:00 - 9:20  
  6 SO VESELÍ - PÍSEK 15:00 (odjezd 10:45)
  7 NE  
  8 PO 9:30 - 10:00 8:00 - 9:10    
  9 ÚT 9:30 - 10:00 8:00 - 9:10    
  10 ST 9:30 - 10:00 8:00 - 9:10    
  11 ČT 9:30 - 10:00 8:00 - 9:10    
  12        
  13 SO  
  14 NE  
  15 PO     8:00 - 9:20  
  16 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  17 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  18 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  19     8:00 - 9:20  
  20 SO PÍSEK - KOBRA PRAHA 12:20 (sraz 11:20)
  21 NE  
  22 PO     8:00 - 9:20  
  23 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  24 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  25 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  26     8:00 - 9:20  
  27 SO  
  28 NE STRAKONICE - PÍSEK 11:15 (sraz 10:15 ZS STR.)
  29 PO     8:00 - 9:20  
             
             
 
 
ROZPIS  LEDEN 8. TŘÍDA (2002)
 
             
  Datum Posilovna I.Led 7. třída šk. 8. třída šk.
  1        
  2 SO TÁBOR - PÍSEK 14:00 (odjezd 10:00)
  3 NE  
  4 PO     8:00 - 9:20  
  5 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  6 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  7 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  8     8:00 - 9:20  
  9 SO Č. BUDĚJOVICE - PÍSEK 13:30 (odjezd 9:15)
  10 NE  
  11 PO     8:00 - 9:20  
  12 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  13 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  14 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  15     8:00 - 9:20  
  16 SO  
  17 NE  
  18 PO     8:00 - 9:20  
  19 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  20 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  21 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  22     8:00 - 9:20  
  23 SO  
  24 NE PÍSEK - PLZEŇ 11.00 (sraz 10:00)
  25 PO     8:00 - 9:20  
  26 ÚT   6:30 - 7:30   8:00 - 9:20
  27 ST 16:00 - 16:45 14:50 - 15:50    
  28 ČT 16:00 - 16:30 16:50 - 17:50   8:00 - 9:20
  29   8:00 - 9:20    
  30 SO  
  31 NE PÍSEK - TŘEMOŠNÁ 11:00 (sraz 10:00)
VE STŘEDU 16.12. DOHRÁVKA S VESELÍM!!!
Sraz: 14:00
Zápas: 15:00
V SOBOTU 28.11. DO TŘEMOŠNÉ!!!
V SOBOTU 21.11. DO PLZNĚ!!!
Sraz: 11:10
Odjezd: 11:30
Zápas: 16:00


 
V ÚTERÝ 17.11. DOMA S MOTOREM!!!
Sraz: 14:00
Zápas: 15:00

 
V NEDĚLI DO STRAKONIC!!!
V neděli 1.11.2015 jedeme do Strakonic (vlastní dopravou)!!!
Sraz v kabině: 11:15
Sraz ve Strakonicích: 12:00
Zápas: 13:00

 
VE STŘEDU DOMA!!!
Ve středu 28.10. přivítáme HC Kobru Praha.
Sraz: 10:30
Zápas: 11:30
 
V SOBOTU DO VESELÍ!!!
Sraz: 8:20
Odjezd: 8:45
Zápas: 13:00
V NEDĚLI NA MOTOR!!!
Sraz: 6:40
Odjezd: 7:00
Zápas: 11:15
 
sezona 2012/13

sezona 2012/13

vánoční foto 2012

vánoční foto 2012

Lipno 2012

Lipno 2012

sezóna 2010/2011

sezóna 2010/2011

SOUPISKA  14.49kB
7. - 8. TŘÍDA
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one